Odalarımız

Odalarımız

Oda Özellikleri

Aydoğdu Apart Otelde müşterilerilerimiz günün her saati kendilerini evlerinde hissedebilecek kadar nezaket, özen ve itina ile ağırlanmaktadır.

1+1 Otel odalarımızda günün her saati kullanabileceğiniz Kablosuz İnternet hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bunun yanında uzun veya kısa süreli konaklamalarınızda kıyafetlerinizi odalarımızda bulunan çamaşır makinaları ile istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutabileceğiniz buz bolabı ve su ısıtıcısı bulunan mutfak bölümümüzde, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bardak, kaşık, çatal, tabak vs. gereçler ve yemek pişirebileceğiniz ocağımız mevcuttur.

Odalarımızda TV, Uydu alıcısı, Oturma Grubu, Elbise Dolabı, Çift Kişilik Yatak, Duşekabin, WC, Otopark standart olarak hizmetinize sunulmuştur. 

Otelimizden 600 metre uzaklıkta olan Erikli Sahili, temiz denizi ile tatilinizi en keyifli hale getirmenize olanak sağlamaktadır...

 

Genel Özellikler

Otelimizde konforlu bir şekilde konaklamanızı sağlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri standatrlarımız haline getirdik...

Neden Hemen Aramıyorsunuz?
0 (532) 061 17 44